Kultúra

Deti z CVČ spoznávali krásy Slovenska a navštívili aj hasičov

Tretí turnus Letného prímestského tábora v Centre voľného času v Dobšinej sa niesol v znamení spoznávania. V pondelok nás avia ML odviezla na našu krásnu ČUNTAVU, kde si deti zahrali „Veľkú hru“. V utorok nám zamestnanci ML Viktória Vikartovská a Boris Nezbeda zorganizovali krásne podujatie „Tajomstvo lesa“. V spolupráci s Maticou slovenskou sme v stredu zorganizovali celodenný výlet na Pieniny, Červený Kláštor a zamávali sme pltníkom na Dunajci. Vo štvrtok sme piekli a aby sme nepribrali, tak sme športovali. Na konci týždňa sme navštívili Hasičskú stanicu a ostáva nám len poďakovať našim hasičom za program, ktorý pre nás pripravili.

Ing. Mária Rybárová