Ďakujeme vám za priazeň, už je nás 300 na Facebooku

Za vyše rok prevádzky sme si spoločne s vami prešli mnohým.

Od ťažších začiatkov, kde si najmä na pôde samosprávy mesta na prítomnosť nezávislých internetových novín museli zvykať mnohí, cez kritiku nedostatkov, ktoré sme sa snažili napraviť, až po pozitívne ohlasy obyvateľov, ktorí neraz označujú náš portál za najkomplexnejší zdroj informácií , či dokonca doteraz najlepší projekt pre občana. Priniesli sme vám hŕbu pozitívnych informácií, ale venovali sme sa aj témam, ktoré boli predtým v našom meste akoby tabu.

Je vhodné povedať, že všetko čo robíme je určené pre širokú verejnosť a teda pre všetkých Dobšinčanov. Či už ide o pozitívne, alebo negatívne informácie, ktoré sa na našom portáli objavujú, ide predovšetkým o snahu zvýšiť úroveň informovanosti v priamej a neskreslenej forme. Za naše krátke pôsobenie sme rozbehli spoluprácu s poriadkovými a záchrannými zložkami, školami, Slovenským syndikátom novinárov, ale aj portálom Odkaz pre starostu, kde občania môžu pohodlne nahlasovať problémy v okolí a tým priamo upozorniť a dožadovať sa riešení od samosprávy, no taktiež aj s nezávislým internetovým rádiom Slobodný vysielač, alebo známym Dobšinským klebetníkom.

Ako ste určite zaznamenali v posledných rokoch, rozmach Facebooku stále rastie. Nachádzame na ňom svojich najbližších, priateľov, ale aj známych, o ktorých sme už roky nepočuli. Potenciál tejto sociálnej siete je obrovský a neraz so sebou prináša aj mnohé úskalia ak zverejníme nie celkom vhodný status, prípadne niekoho naštveme komentárom. V každom prípade, je to moderný nástroj na komunikáciu, ktorý denne využívajú milióny ľudí na celom svete. Nechceme zostať pozadu a snažíme sa k vám, našim čitateľom, priblížiť aj formou tejto najpopulárnejšej sociálnej siete. Preto sme 16. novembra 2011 založili oficiálnu stránku MestoDobšiná.sk na Facebooku.

Stránka je verejná a tlačidlom „Páči sa mi to“ si ju pridalo už vyše 300 z vás. Pridaním ste získali okamžité upozornenia na hlavnej stránke Facebooku o zaradení nového príspevku na vašom portáli, prístup k anketám, či flash informáciám a iné vymoženosti, ktoré táto sociálna sieť ponúka. Teší nás, že sa mnohí z vás už zapojili do prípravy obsahu nášho nezávislého portálu a budeme radi ak nám naďalej budete posielať príspevky, fotografie, videá, alebo nás upozorníte na niečo, čo vás zaujalo na známom e-maile mestodobsina@gmail.com. Aj naďalej vás budeme pravidelne informovať o dianí v našom meste. Ďakujeme za vašu priazeň.