Celosvetová anglická spoločnosť JOHN GUEST medzi žiakmi v SOŠ Dobšiná

 

Anglická spoločnosť  JOHN GUEST je celosvetovo najväčším  výrobcom nástrčných spojok, ventilov, rúrok a hadíc z plastu pre rôzne priemyslové aplikácie. Firmu založil John Guest v roku 1960, ktorý ju veľa rokov riadil ako predseda a výkonný riaditeľ. Dnes jeho traja synovia pokračujú v práci svojho otca a udávajú smer pre úspešnú budúcnosť. Firemná skupina JOHN GUEST podporuje sieť distribútorov a obchodníkov vo viac ako 50 štátoch sveta.

Na požiadanie prišli aj do našej školy dňa 10.mája 2018.  Prednáška bola určená  pre žiakov učebného odboru strojný mechanik a študijného odboru mechanik elektrotechnik. Školiteľom bol zástupca   spoločnosti  JOHN GUEST, ktorý oboznámil žiakov s novými výrobkami a taktiež veľmi odborne prezentoval spôsoby montáže podlahového vykurovania. Žiaci si tak mohli obohatiť svoje odborné vedomosti o nové technológie a zároveň vyskúšať materiály, ktoré sa   momentálne na trhu používajú.

Ing. Erika Husárová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Translate »