Kultúra

Brigáda členov ZO SZTP v Dobšinej na cintoríne

V pondelok 9.5.2016 naši členovia Základnej organizácie Slovenského zväzu telesne postihnutých v Dobšinej usporiadali dobrovoľnú brigádu na miestnom cintoríne. Hoci fyzické schopnosti členov miestnej organizácie SZTP sú obmedzené, napriek tomu sa každoročne podieľame na skrášľovaní verejných priestranstiev v našom meste a jeho okolí. Tento krát sme kosili a upratovali na hornom cintoríne. I keď počasie nám naklonené nebolo, zveľadili sme časť spoločných priestranstiev cintorína. Dobrá nálada a dobrý pocit z vykonanej práce bol pre všetkých dobrovoľníkov adekvátnou odmenou. Prácami na verejných priestranstvách sa  takto chceme zavďačiť Mestu Dobšiná a nášmu primátorovi mesta za  finančnú podporu, ktorú nám poskytujú a tým podporujú mnohé naše akcie. Všetkým brigádnikom ďakujeme, že priložili ruku k dielu a budeme radi ak prídete aj na ďalšie spoločné podujatia v tomto roku.

Jozef Lelko, predseda ZO SZTP v Dobšinej