13. ročník Memoriálu Jána Garana

V sobotu 29. júna 2019, po ukončení školského roka 2018/2019, sa na futbalovom štadióne MFK Dobšiná uskutočnil XIII. ročník futbalového turnaja „Memoriál Jána Garana“. Tento turnaj sa koná na počesť človeka, ktorý celý svoj život zasvätil výchove deti a mládeže, rozvoju športu a vzdelávania nielen v našom meste, ale aj v regióne a kraji. Na turnaji sa zúčastnilo 8 družstiev a viac ako 90 nádejných mladých futbalistov, ktorí si zmerali svoje futbalové schopnosti v dvoch skupinách, kde sa stretol každý s každým. Po súbojoch v skupinách sa hrali zápasy o konečné umiestnenie.

Poradie: 1.ŠK Polom Gemerská Poloma, 2.  MFK Rožňava, 3. Sršne Revúca, 4. FK Junior Šaca, 5. MFK Dobšiná, 6. FA Benifo Rožňava, 7. FK Spišské Bystré, 8. FK Svit. Najlepším hráčom bol vyhlásený Tobias Mirko – FK Spišské Bystré, brankárom Alexander Lalik – MFK Dobšiná a strelcom Patrik Jarabko Sršne Revúca. Veľké poďakovanie patrí organizátorom turnaja: Komisii školstva, telovýchovy, športu a kultúry pri MsZ Dobšiná, CVČ Dobšiná, MFK Dobšiná.

Komisia školstva, telovýchovy, športu a kultúry