Kultúra

10. ročník fotografickej súťaže CVČ Dobšiná

Aký je najkrajší kút v šírom svete pre Vás? Pre niekoho je to vysoká skala s krásnymi výhľadmi, pre niekoho lavička v tieni jablone na starkinej záhradke. S tými svojimi obľúbenými miestami sa s nami podelilo 32 amatérskych fotografov s 85 fotografiami v 10. ročníku  fotografickej súťaže, tento rok na tému „Najkrajší kút v šírom svete je …..“.

Fotografie vyhodnotila odborná porota v zložení Mgr.art. Anna Hutníková, Mgr. Jana Krišáková a Vladimír Václavík. Porote ďakujeme za ich naozaj náročnú úlohu, lebo vybrať najkrajšie fotky nebolo jednoduché. Tradične boli ocenení i ďalší fotografi a to cenou primátora mesta, cenami riaditeľky ZUŠ a CVČ a cenou verejnosti. Ceny do súťaže venovalo Mesto Dobšiná a Centrum voľného času Dobšiná. Veľmi ďakujeme všetkým fotografom za ich účasť v súťaži a prajeme im a všetkým ostatným krásne zážitky v tom ich „najkrajšom kúte v šírom svete“.

Kategória deti: 1. miesto Bao Ema, 2. miesto Valentková Sofia, 3. miesto Ondrejčík Adam
Kategória dospelí: 1. miesto Grančáková Marta, 2. miesto Hatvaníková Jana, 3. miesto Debnáriková Natália
Cena primátora mesta:  Korfantová Petronela
Cena riaditeľky ZUŠ:  Majerčáková Alexandra